ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Piknik Rodzinny 2019
14.06.2019

Kolejny piknik rodzinny Szkoły Podstawowej Fundacji CLever za nami. Mimo na początku deszczowej pogody nie poddaliśmy się i już półtorej godziny później zostały zorganizowane gry i zabawy plenerowe, w których udział brali uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Jak na prawdziwy piknik przystało nie zabrakło również piknikowych pyszności, które przygotowali rodzice naszych uczniów.

Zapraszamy serdecznie do naszej GALERII!!!

więcej »


Konkurs Do Hymnu
29.05.2019

28.05.2019 uczniowie SPF Clever wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Członkowie komisji konkursu Profesor Roman Grucza z Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Profesor Krzysztof Kozłowski - Główny Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu "Do Hymnu" odwiedzili naszą Szkołę w celu nagrania wykonania przez naszych uczniów Hymnu, Roty oraz Ody do radości. Nasi cudowni uczniowie stanęli na wysokości zadania i fantastycznie się zaprezentowali. Teraz czekamy na wyniki konkursu.

Zapraszamy do naszej galerii :)

więcej »


IV przerwa na czytanie - bicie rekordu
15.05.2019

14.05.2019 r. aż 152. osoby przyczyniły się do bicia rekordu w czytaniu na przerwie w ramach ogólnopolskiej akcji czytelniczej ,,IV przerwa na czytanie". Bardzo dziękujemy wszystkim zaczytanym uczniom oraz pracownikom szkoły. Z radością przedstawiamy zdjęcia upamiętniające nasz udział w wydarzeniu.

Zapraszamy do GALERII!

więcej »


Projekt ekologiczny "Zielony Książ wśród lasów, mchów i paproci"
14.05.2019

8 maja uczniowie z klas I –III uczestniczyli w projekcie ekologicznym „Zielony Książ wśród lasów, mchów i paproci”. Była to dla wszystkich wspaniała lekcja przyrody. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Zamku Książ. W sali kinowej obejrzeliśmy prezentację przedstawiającą ogromny Zamek Książ widziany z lotu ptaka. Zwiedziliśmy także dwie sale i wysłuchaliśmy ciekawych historii na ich temat. Następnie mieliśmy okazję podziwiać bogaty świat roślin w ogrodach i tarasach zamkowych. Przejście Książańskim Parkiem Krajobrazowym do Palmiarni było również bardzo przyjemne. W Palmiarni natomiast mogliśmy podziwiać nietypowe rośliny oraz zachwycać się mieszkańcami Palmiarni – żółwiami wypoczywającymi wśród wulkanicznych skał. Największe wrażenie zrobił na nas paw Mikołaj, który zaprezentował nam się w całej okazałości.

Zapraszamy do naszej Galerii!

więcej »


Życzenia dla hospicjum
02.04.2019

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny w ramach wolontariatu odwiedzili wałbrzyskie hospicjum. Wszystkim podopiecznym przekazali życzenia i podarunki przygotowane przez dzieci z klas I-III.

więcej »


Konkurs piosenki "Mały Artysta"
28.03.2019

Dnia 27.03.2019 w klasach 1-3 odbył się konkurs piosenki "Mały Artysta". Dzieci wykazały się bardzo dużymi zdolnościami wokalnymi. Jury miało nie lada problem, aby wybrać zwycięzcę :) i oto:
I miejsce zajęła Hanna Kłosowska z klasy 1b,
II miejsce zajęła Aleksandra Ignaszak z klasy 1a,
III miejsce ex aequo zespół z klasy 1b Sara Sowa, Karolina Góźdź i Zuzanna Drzewiecka oraz uczennica klasy 3a Eliza Kmiecik.
Wyróżnienia natomiast otrzymali Marcel Rohde z klasy 1b oraz Dawid Ciochoń z klasy 3a.
Wszystkim gratulujemy udanych występów !!!

więcej »


Dni otwarte w szkole podstawowej
21.03.2019

15 i 16 marca  2019r. w naszej szkole odbyły się  warsztaty dla kandydatów do klas I. Pierwsza część zajęć dla dzieci odbyła się na macie edukacyjnej. Przyszli uczniowie uczestnicząc w zajęciach  przekonali się, że dzięki zadaniom z kodowania  nauka staje się prosta i przyjemna,  a poznawana w zabawie przekształca się w wielką przygodę. W drugiej części odbyły się zajęcia plastyczno – techniczne. Dzieci wykonały wiosenne witraże, które zabrały do domu. W tym czasie rodzice zwiedzili szkołę zapoznali się z ofertą dydaktyczną oraz  poznali nauczycieli uczących w klasach I - III.

więcej »


Projekt Dotarłeś do celu: Warszawa
25.02.2019

Uczniowie klasy I zrealizowali klasowy projekt dotyczący Warszawy. Najpierw wysłuchali legendy o Warsie i Sawie i zilustrowali wybrane sceny. Następnie ułożyli rysunki zgodnie z kolejnością wydarzeń.  Na ich podstawie opowiadali legendę o powstaniu Warszawy. Kolejnym krokiem było przygotowanie plakatów, albumów, lapbooków  o stolicy Polski i prezentacja prac.

więcej »


Bal Karnawałowy
29.01.2019

Na zakończenie pierwszego semestru roku szkolnego 2018/2019 odbył się Bal Karnawałowy klas 1-3. Dzieci mogły dowolnie się przebrać więc spotkaliśmy tego dnia wśród naszych uczniów księżniczki, rycerzy, kilku Harrych Potterów również przyszło jak i postacie z Gwiezdnych Wojen. Nie zabrakło sportowców,, policjanta, żołnierzy jak i wiele innych postaci. Dzieci tańczyły zumbę, brały udział w zorganizowanych konkursach - dla każdego czekał drobny słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć w naszej GALERII.

więcej »


Dzień Babci i Dziadka
25.01.2019

Dnia 22.01.2019 Uczniowie zaprosili swoje Babcie oraz Dziadków do Naszej Szkoły z okazji ich święta. Dla Gości naszych uczniów przygotowana została sztuka pt. "Czerwony Kapturek" w nowoczesnym wydaniu, w którym to nikt nie zostaje zjedzony, wszyscy natomiast zostają przyjaciółmi i uczą się, jak ważne są witaminy dla każdego z nas. Dzieci uświetniły swój występ zarówno pięknymi jak i wesołymi wierszykami i piosenkami o swoich ukochanych Babciach i Dziadkach. Na koniec nasi Goscie otrzymali od swoich wnuków ręcznie wykonane przez nich upominki.

Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej GALERII.

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
7 8 9 »

Nasi partnerzy: