ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU

 

Rok Szkolny 2017/2018

 

Grupa I „Tropiciele”

 

Dzień tygodnia

 

Rodzaj zajęć

 

Poniedziałek

9.00 - 9.30

Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kenig

 
 

Wtorek

 

9.30 -10.00

Język angielski

Prowadząca: Marta Lupa – Wyszowska

 

 

Środa

 

9.00 - 9.30

Język niemiecki

Prowadząca:  Karolina Kenig

 

Czwartek

 

9.00 - 9.30

Język angielski

Prowadząca: Marta Lupa – Wyszowska

 

11.00 -11.30

Zajęcia  sportowe z elementami korekcji

Prowadząca: Marlena Boruszewska

 

 
 
 

Piątek

 

13.00 – 13.30

Zajęcia rytmiczne

Prowadząca:

Anna Mierczyńska

 

 

 

 

Grupa II „Odkrywcy”

 

 

Dzień tygodnia

 

Rodzaj zajęć

Poniedziałek

 

 

11.00 -11.30

Język angielski

Prowadząca:

Marta Lupa – Wyszowska

 

Wtorek

9.00 – 9.30

Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kenig

 

11.00-11.30

Język angielski

Prowadząca:

Marta Lupa - Wysowska

Środa

 

 

 

 

9.30 -10.00

Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kenig

 

10.00 – 10.30

Szachy

Prowadzący:

Dariusz Kowalczyk

13.00 – 13.30

Zajęcia rytmiczne

Prowadząca:

 Anna Mierczyńska

 

Czwartek

10.30 -11.00

Zajęcia sportowe z elementami korekcji

Prowadząca;

Marlena Boruszewska

12.30 – 13.00

Logorytmika

Prowadząca:

Dorota Balowska

 

 

Piątek

 

 

 

11.00 – 11.30

Zajęcia komputerowe

Prowadząca: Aneta Leszczyńska

 

 

 


Grupa III „Zdobywcy”

 

 

Dzień tygodnia

 

Rodzaj zajęć

Poniedziałek

 

 

9.30 – 10.00

Zajęcia komputerowe

Prowadząca: Anna Jankowska

 

12.00 – 12.30

Zajęcia rytmiczne

Prowadząca:

Anna  Mierczyńska

 

Wtorek

9.00- 9.30

Język angielski

Prowadząca:

Marta Lupa – Wyszowska

 

11.00-11.30

Logorytmika

Prowadząca:

Dorota Balowska

Środa

 

 

 

 

10.00 – 10.30

Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kenig

10.45 – 11.15

Szachy

Prowadzący:

Dariusz Kowalczyk

 

Czwartek

10.00 – 10.30

Zajęcia sportowe z elementami korekcji

Prowadząca:

Marlena Boruszewska

 

 

 

Piątek

 

 

9.00 - 9.30

Język angielski

Prowadząca:

Marta Lupa – Wyszowska

11.00-11.30

Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kenig

 

 

 


Uroczystości i wydarzenia w naszym przedszkolu

  • Pasowanie na Przedszkolaka
  • Bal Andrzejkowy
  • Mikołajki
  • Wigilia przedszkolna
  • Bal Karnawałowy
  • Jasełka
  • Dzień Babci i Dziadka
  • Dzień Mamy i Taty
  • Dzień Dziecka
  • Piknik Rodzinny
  • Udział w zajęciach dydaktycznych  w szkole podstawowej
  • Warsztaty tematyczne  dla dzieci i rodziców


Ponadto   organizujemy:

  • Spotkania z filharmonią
  • Mini siatkówkę
  • Logorytmikę
  • Spotkania z teatrem
  • Wyjścia do muzeum
  • Zajęcia biblioteczne
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi
  • Wycieczki
  • Dni otwarte
  • Dni adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci





Nasi partnerzy: