ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Psycholog:

Patrycja Połczyńska - psycholog@szkolaclever.pl

Nauczyciele:

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@szkolaclever.pl

Damian Jaroszewski - nauczyciel wychowania fizycznego - djarszewski@szkolaclever.pl

Dziedzic Anna – nauczyciel j. niemieckiego adziedzic@szkolaclever.pl

Femiak Dorota - nauczyciel matematyki dfemiak@szkolaclever.pl

Kenig Karolina - nauczyciel języka niemieckiego - kkenig@szkolaclever.pl

Kowalska Małgorzata - nauczyciel języka polskiego - mkowalska@szkolaclever.pl

ks. Jakub Górski - nauczyciel religii - jgorski@szkolaclever.pl

Lupa-Wyszowska Marta - nauczyciel języka angielskiego - mlupa@szkolaclever.pl

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@szkolaclever.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego i historii - emilczarek@szkolaclever.pl

Mielniczuk Małgorzatanauczyciel przyrody, biologii  i  chemii - mmielniczuk@szkolaclever.pl

Stramel Ewa nauczyciel języka angielskiego – estramel@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota - nauczyciel techniki, tańca i wychowania fizycznego - dwalega@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: