tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13
ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@zsmk.pl

Psycholog: Małgorzata Simm - psycholog@zsmk.pl

 

Nauczyciele:

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@zsmk.pl

Boruszewska  Marlena – nauczyciel tańca, wychowania fizycznegomboruszewska@zsmk.pl

Dziedzic Anna – nauczyciel j. niemieckiego adziedzic@zsmk.pl

Femiak Dorota - nauczyciel matematyki dfemiak@zsmk.pl

Kenig Karolina - nauczyciel języka niemieckiego - kkenig@zsmk.pl

Kowalska Małgorzata - nauczyciel języka polskiego - mkowalska@zsmk.pl

Lange Magdalena -  nauczyciel religiimlange@zsmk.pl

Lupa-Wyszowska Marta - nauczyciel języka angielskiego - mlupa@zsmk.pl

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@zsmk.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego i historii - emilczarek@zsmk.pl

Mielniczuk Małgorzatanauczyciel przyrody, biologii  i  chemii - mmielniczuk@zsmk.pl

Stramel Ewa nauczyciel języka angielskiego – estramel@zsmk.pl

 

 

Nasi partnerzy: