ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Psycholog:

Patrycja Połczyńska - psycholog@szkolaclever.pl

Nauczyciele:

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@szkolaclever.pl

ks. Jakub Górski - nauczyciel religii - jgorski@szkolaclever.pl

Damian Jaroszewski - nauczyciel wychowania fizycznego - djarszewski@szkolaclever.pl

Ciempa Artur - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i języka francuskiego - aciepma@szkolaclever.pl

Dziedzic Anna – nauczyciel j. niemieckiego adziedzic@szkolaclever.pl

nauczyciel religii

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@szkolaclever.pl

Makochan Wiktor - nauczyciel języka niemieckiego - wmakochan@szkolaclever.pl

Michalska Urszula - nauczyciel języka angielskiego - umichalska@szkolaclever.pl

Mielniczuk Małgorzata - nauczyciel przyrody ,biologii i chemii - mmielniczuk@szkolaclever.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego i historii - emilczarek@szkolaclever.pl

Petters Mirosław - nauczyciel fizyki - mpetters@szkolaclever.pl

Stramel Ewa - nauczyciel j. angielskiego estramel@szkolaclever.pl

Wojtoń Andrzej - nauczyciel geografii - awojton@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota - nauczyciel techniki, tańca i wychowania fizycznego - dwalega@szkolaclever.pl

 

 

 

 

Nasi partnerzy: