tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13
ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@zsmk.pl

Psycholog: Małgorzata Simm - psycholog@zsmk.pl

 

Nauczyciele:

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@zsmk.pl

Botwina Tomasz - nauczyciel wychowania fizycznego - tbotwina@zsmk.pl

Boruszewska  Marlena – nauczyciel tańca, wychowania fizycznegomboruszewska@zsmk.pl

Ciempa Artur - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i języka francuskiego - aciempa@zsmk.pl

Dziedzic Anna – nauczyciel j. niemieckiego adziedzic@zsmk.pl

Lange Magdalena - nauczyciel religii - mlange@zsmk.pl

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@zsmk.pl

Makochan Wiktor - nauczyciel języka niemieckiego - wmakochan@zsmk.pl

Michalska Urszula - nauczyciel języka angielskiego - umichalska@zsmk.pl

Mielniczuk Małgorzata - nauczyciel przyrody ,biologii i chemii - mmielniczuk@zsmk.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego i historii - emilczarek@zsmk.pl

Petters Mirosław - nauczyciel fizyki - mpetters@zsmk.pl

Stramel Ewa - nauczyciel j. angielskiego estramel@zsmk.pl

 Trzaskowska Elżbieta  – nauczyciel matematyki  – etrzaskowska@zsmk.pl

Wojtoń Andrzej - nauczyciel geografii - awojton@zsmk.pl

Prokopowicz Marzena – zajęcia artystyczne i kółko plastyczne - mprokopowicz@zsmk.pl

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy: