ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Psycholog:

Patrycja Połczyńska - psycholog@szkolaclever.pl

Nauczyciele:

Balowska Dorota - nauczanie wczesnoszkolne - dbalowska@szkolaclever.pl

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@szkolaclever.pl

ks. Jakub Górski - nauczyciel religii - jgorski@szkolaclever.pl

Kenig Karolina - nauczyciel języka niemieckiego - kkenig@szkolaclever.pl

Lupa-Wyszowska Marta - nauczyciel języka angielskiego - mlupa@szkolaclever.pl

Machowczyk Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne - amachowczyk@szkolaclever.pl

Niewada Barbara - nauczanie wczesnoszkolne - bniewada@szkolaclever.pl

Szałkowska-Piorun Anna - nauczanie wczesnoszkolne - aszalkowska-piorun@szkolaclever.pl

Damian Jaroszewski - nauczyciel wychowania fizycznego - djarszewski@szkolaclever.pl

 

Nasi partnerzy: