tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13
ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@zsmk.pl

Psycholog: Małgorzata Simm - psycholog@zsmk.pl

 

Nauczyciele:

Balowska Dorota - nauczanie wczesnoszkolne - dbalowska@zsmk.pl

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@zsmk.pl

Boruszewska  Marlena – nauczyciel tańca, wychowania fizycznegomboruszewska@zsmk.pl

Lange Magdalena – nauczyciel religii – mlange@zsmk.pl

Kenig Karolina - nauczyciel języka niemieckiego - kkenig@zsmk.pl

Lupa-Wyszowska Marta - nauczyciel języka angielskiego - mlupa@zsmk.pl

Machowczyk Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne - amachowczyk@zsmk.pl

Niewada Barbara - nauczanie wczesnoszkolne - bniewada@zsmk.pl

Szałkowska-Piorun Anna - nauczanie wczesnoszkolne aszalkowska-piorun@zsmk.pl

 

Nasi partnerzy: