tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13
ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych

Konkurs recytatorski "Jestem Polką, jestem Polakiem"
21.11.2017

Dziś w naszym przedszkolu miał miejsce konkurs recytatorski "Jestem Polką, jestem Polakiem". Zadaniem uczestników była recytacja utworu "Katechizm polskiego dziecka" a samego konkursu popularyzacja twórczości o charakterze patriotycznym oraz rozbudzanie uczuć patriotycznych. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania, otrzymali gromkie brawa, dyplom pamiątkowy i drobny upominek. Serdecznie gratulujemy.

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej GALERII.

więcej »


Bal Jesieni
02.11.2017

31.10.2017 r. w Przedszkolu odbył się kolorowy BAL JESIENI. Piękne stroje, jesienne ozdoby i zabawy wesoło wypełniły dzień przedszkolakom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej GALERII!

więcej »


Pasowanie na przedszkolaka
02.11.2017

27.10.2017 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste "Pasowanie na przedszkolaka".

W tym wyjątkowym dniu przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały, tańczyły, mówiły wierszyki. Po części artystycznej dzieci złożyły "przedszkolne ślubowanie", następnie nauczyciele dokonali uroczystego pasowania.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek.

Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej GALERII. Zapraszamy!

więcej »


Wycieczka do ZOO
30.10.2017

19.10.2017 r. dzieci z naszego przedszkola ("Zdobywcy" i "Odkrywcy") wzięły udział w wycieczce do ZOO w Łącznej.

Była to doskonała okazja do poznania i zobaczenia na własne oczy zwierząt egzotycznych, które nie występują w Polsce w środowisku naturalnym. Dzieci zobaczyły między innymi: tygrysy, kangury, serwale, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta, żurawie, egzotyczne ptaki, jeżozwierze, małpy. Największą atrakcją były jednak kozy biegające na placu zabaw pośród dzieci oraz pieczone kiełbaski i ziemniaczki, które przedszkolaki zjadły ze smakiem. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył naszym milusińskim wiele radości i był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej GALERII. Zapraszamy!

więcej »


Kawowe bąbelki
19.10.2017

„Kawowe bąbelki” – woda, olej, kawa i sól. Tylko tyle trzeba by zrobić to fajne doświadczenie. Proste w wykonaniu a zarazem efektowne. Opadająca kawa pod wpływem ciężkości soli wywołała zachwyt u naszych przedszkolaków. Przy okazji dzieci miały okazje zobaczyć i porównać, która z substancji jest ciężka, a która lekka.

więcej »


Zdobywcy poznają warzywa
19.10.2017

Podczas minionego tygodnia u Zdobywców królowały warzywa. Przedszkolaki poznały wygląd warzyw, ich kształt oraz zapach. Zrobiły zupę jarzynową odbijając stemple z warzyw. Uczestniczyły też w niecodziennych zajęciach. Wraz z nauczycielką zajmowały się kiszeniem ogórków. Niebawem okaże się jak będą one smakować? Myślimy, że wyśmienicie.

więcej »


Nagrody za konkurs "Kartka z wakacji"
19.10.2017

W przedszkolu odbyło się wręczenie nagród dla dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym "Kartka z wakacji" organizowanym przez Panią poseł Izabelę Katarzynę Mrzygłocką.

więcej »


Zdobywcy i kolejne doświadczenia
13.10.2017

Widowiskowe doświadczenie, które oczarowało naszych przedszkolaków. Efekt "WOW!" murowany.

więcej »


Zdobywcy poznają owoce
13.10.2017

W minionym tygodniu u Zdobywców było smacznie, zdrowo i kolorowo. Uczyliśmy się o owocach, poznaliśmy ich wygląd, smak i zapach. Udało się także zrobić pyszną sałatkę owocową.

więcej »


Jesienne zabawy Zdobywców
06.10.2017

Jesień weszła z całym swym asortymentem do przedszkolaków. Były liście, kasztany... i inne barwne dary. Bo przecież jesień to nie tylko kasztanowe ludki. Sami popatrzcie!

więcej »

1 2 3 4 5 6 »

Nasi partnerzy: