ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Sprintem do maratonu
25.05.2018

Clever biega
Clever pierwszy
Clever zawsze jest najlepszy

To hasło w dniu 16.05.2018 towarzyszyło przedszkolakom z Przedszkola Fundacji „Clever” w Wałbrzychu podczas IV Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków Sprintem do Maratonu. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem chętnie brały udział w biegu, który odbył się na szkolnym boisku. Wśród biegaczy nie było przegranych – wszyscy byli zwycięzcami i otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Mimo pochmurnej pogody humor dopisywał wszystkim uczestnikom. W tym dniu liczyła się radość i zabawa, a także fakt że możemy brać udział w sportowej zabawie na świeżym powietrzu razem z innymi koleżankami i kolegami. Za rok na pewno powtórzymy to wyzwanie.

Dziękujemy ekipie „Bliżej Przedszkola” za udostępnienie fantastycznych materiałów. Dzieciaki były zachwycone dyplomami i medalami.

więcej »


Wizyta Policjanta
14.05.2018

Być policjantem to marzenie prawie każdego chłopca. 4 kwietnia 2018 roku odwiedził nas policjant z ciekawą prelekcją. Teraz jesteśmy bogatsi o wiedzę na temat bezpieczeństwa w domu i ma ulicy.

więcej »


Odwiedziny Leśniczego
14.05.2018

4 marca 2018r. dzieci z naszego przedszkola odwiedził niezwykły gość - leśniczy. Przybliżył on dzieciom informacje na temat swojej pracy, zwierząt żyjących w lesie, roślin chronionych i bezpieczeństwa podczas pobytu w lesie.

więcej »


Odwiedziny w bibliotece
14.05.2018

Nasze Przedszkolaki w tym tygodniu odwiedziły Bibliotekę pod Atlantami. Dzieci oglądały zbiory biblioteki, zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także, jak należy dbać o książki. Miały również możliwość przejścia się między regałami w wypożyczalni różnych działów oraz oglądania wielu czasopism i książeczek dla dzieci. Wiele z nich zapowiedziało swoją drugą wizytę wraz z rodzicami w celu zapisania się do biblioteki i wypożyczenia samodzielnie wybranych książek!

więcej »


Dzień Kobiet
14.05.2018

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów...

więcej »


FOTORELACJA Z II PRZEGLĄDU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "MUZYCZNE PEREŁKI 2018"
13.04.2018

Obejrzyj całą fotorelację tutaj

więcej »


Odznaka Honorowa dla naszej szkoły
16.03.2018

Nasza Szkoła 15. marca 2018 roku została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka ODZNAKĄ HONOROWĄ ZA ZASŁUGI OCHRONY PRAW DZIECKA INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI.

więcej »


Dzień babci i dziadka u Odkrywców
22.02.2018

"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dzidziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia!"

Przedszkolaki z grupy "Odkrywców " ugościły swoje Babcie i Dziadków z okazji Ich święta specjalnie przygotowanym programem artystycznym.

 

więcej »


Dzień babci i dziadka u Zdobywców
19.02.2018

19 lutego 2018 roku przedszkolaki z grupy „Zdobywcy” z okazji Dnia Babci i Dziadka wystawiły przedstawienie na podstawie wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". Przedstawienie wywołało dużo radości i uśmiechu na wszystkich twarzach, zarówno dzieci, jak i dziadków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy.

 

więcej »


Walentynki w przedszkolu
14.02.2018

Walentynki były dla dzieci z przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynami. Ponadto stworzyły kartkę walentynkową „Drzewko przyjaźni” oraz „Serduszka przyjaźni” które mogły wręczyć swoim najbliższym.

 

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
6 7 8 »

Nasi partnerzy: